Коло 150*150 Килим Virtual Magnolia 08536A, VIZON-2 / BEIGE_COKME, бежевий колір, класичний дизайн

1 814 ₴
- В наявності
- Код: 08536
Килим "Magnolia"
Витончена Краса для Вашого Інтер'єру
Знайомтеся з нашою новою колекцією "Magnolia" - витонченість та елегантність в кожному вузлі. Цей ворсовий килим створений з використанням найсучасніших технологій, а його класичний малюнок призначений для створення атмосфери справжньої краси та затишку.
Особливості:-
Високоякісні матеріали: Виготовлений із найкращого поліпропілену, килим "Magnolia" гарантує довговічність та затишок.
-
Машинна робота: Кожен вузол витончено виготовлений за допомогою передових технологій машинної роботи.
-
Розрізний ворс: Його розрізний ворс забезпечує комфорт та приємні відчуття під ногами.
– звертаємо Вашу увагу, що на сайті опубліковано фото середнього розміру із розмірної сітки килимових виробів. Великі та маленькі розміри можуть мати відмінності.
- Залишилися питання? Для додаткової консультації телефонуйте нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага килима | 5 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Діаметр килима | 150 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для вулиці, Для кухні, Для передпокою, Для спальні, Універсальне, Для вітальні, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Класика |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 13 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Щільність ворсу | 370000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150х150 см м |
- Ціна: 1 814 ₴




