Залишок 80* 100 см (1 шт) килимова доріжка Iris, карат, універсальна для будь-якого приміщення
вверхвниз
Зроблено в Україні

| ширина рулону в (м) | залишок довжини рулону в (м) |
| 0.8 | 1 |
Увага!
- Якісна Українська синтетична килимова доріжка на підлогу ворсова на тканинній основі
- послуга обробки краю
- упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою та Укрпоштою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Вага килима | 2 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для спальні, Універсальне, Для вітальні, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Товщина килима | 9 мм |
| Ширина килима | 80 см |
| Щільність ворсу | 300000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!









